Mega Holding, Mega Holdings, Neden Mega Holdings, Mega Holdings nedir?

Girişimcilerin hayali

Written by admin on February 10th, 2016. Posted in Uncategorized

Belirsizliklerle dolu bir dünyada, birçoğumuz okula git-çalış-emekli ol modeline bir alternatif arıyoruz. Ailesine, arkadaşlarına, dinlenmeye ve hobilerine ayıracağı zamanı bir kurumsal patronun isteklerini uğruna feda etmeye boyun eğen insanların sayısı gün geçtikçe azalıyor. Hem kadınlar hem de erkekler, yaşamdaki en iyi güvencenin kendi kendine yeterlilik olduğunu anlamaya başlıyor.

Her ne kadar kendi işimize sahip olmak daha cazip gelsede, istatistiklere göre işin gerçeği şu; küçük ve orta ölçekli iş sahipleri bir yandan uzun çalışma sahipleri ve aşırı stresle boğuşurken diğer yandan da kiralama, envanter, çalışan ve işletme giderlerini düşürdükten sonra anca düşük bir kar elde edebiliyorlar.
Cevap ise Network Marketing, yalnız olmanın yüküne katlanmadan kendi işinize sahip olmanız için bir fırsat. Yani her girişimcinin hayalidir.
Network Marketing şöyle çalışıyor: Siz bağımsız bir temsilci olarak bir ürün veya hizmet sağlayan bir şirketle ortaklık kuruyorsunuz. Şirket size idari ve pazarlamaya yönelik destek sunuyor. Bu sayede, şirket işin sahne arkasını hallederken, siz özgürce asıl geliri sağlayan saha işlerine odaklanabiliyorsunuz.
Kazancınız, sattığınız ürünlerden veya hizmetlerden bu ürünleri ve hizmetleri satması için işe aldığınız insanlardan gelir. Toplam satışınız ne kadar yüksek olursa, kazancınızda o kadar yüksek olur.
Network Marketingi bu kadar çekici yapan şey başlamanın neredeyse hiç bir sermaye gerektirmemesi ve işi ilerletmenin çok az bir paraya mal olmasıdır. Şirketin sunmuş olduğu ürün veya hizmeti satın almak için yapacağınız küçük bir ödeme dışında bir sermaye yatırımı gerektirmez. Böylece kendi kaynaklarımızı kullanmadan veya sermaye için borç almadan kendi işinize sahip olabilirsiniz. Kazanabileceğiniz miktarın bir üst limiti yoktur ve en yüksek basamaktakilere katılmak için aile ve arkadaşlarınızdan feragat etmeniz gerekmez.

Bu sektörde çalışan birçok insan işlerini evlerinden yürütüyor ve günlük hayatlarının yanında işlerinide yapıyor. Bazıları bu işi ek gelir olsun diye sadece part-time olarak yapıyor, bunun yanında geleneksel işlerine de devam ediyorlar. Bazılarının ise network marketingden elde ettikleri gelir dışında başka bir gelirleri yoktur. Yani full time bu işi yapmayı tercih ediyorlar. Her iki türlü de başarılı olabilirsiniz. Çünkü bu sektörde başarıya giden sadece tek bir yol yoktur. Bu işin özelliği; kişisel amacınıza ve durumunuza göre özgürlük ve esneklik sağlayabilmesidir. Önemli olan şey, bu sistem sayesinde kendi hayatınız için en iyi olanı seçme özgürlüğünü tamamen size ait olmasıdır. Network Marketing, başlağınız andan itibaren bir yandan öğrenirken aynı anda para kazanabileceğiniz az sayıda işten birisidir.

Kısacası arkadaşlar dinamik bir sektöre terkardan ‘Hoşgeldiniz!’.

Sizi seviyorum,
Rıdvan

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Leave a comment

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

  • Telefon : +90 544 299 20 79
  • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM