Mega Holding, Mega Holdings, Neden Mega Holdings, Mega Holdings nedir?

MLM’de Kadınlar

Written by admin on November 3rd, 2012. Posted in Uncategorized

Dünya Network Marketing Federasyonu’nun son açıklamalarına göre; dünyada 117 milyon insan Network Marketing sektöründe aktif olarak çalışmaktadır. Bunları %76’sı bayanlardır. Bu bayanların % 80’i Amerika, Kanada ve İngiltere’dedir. Bazı ülkelerde ise bu durum daha yüksektir, örneğin Japonya’da durum %90’dır. O halde sizin organizasyonunuz kendileri ve takımları için çalışan bayanlardan oluşuyor mu?

Zeki bayanlar bu sektörde takımlarıyla ilgilenirler. Bugünkü makaleyi yazmaya bu yüzden karar verdim ve sizlere birkaç ipucu vereceğim. Bugün sizlere takım kurma ve network ağınızı yayma sürecinizde bayanları takımınıza nasıl katacaksınız ondan bahsedeceğim.

1- Kadınlar bir topluluğa ait olarak yönetilirler. Hepimiz biliyoruz ki işimizin kilit noktası burası. Aynı yöne giden hemfikir olmuş insanlar oluşturmak. Böylelikle network sürecimizde bayanlara parçası olabileceği bir topluluk göstermemiz gerektiğini bilmeliyiz. Hangi yaşanımlar bir bayanın takımımıza katılmasını sağlar? Parçası olacağı topluluğun değeri nedir? Bu değeri onlara çok iyi bir şekilde anlatabilmelisiniz.

2- Bayanlar başkalarına yardım ederek gelişirler. Network Marketing başkalarına yardım etmeyi seven insanlar için gerçekten en iyi okuldur. Suna inanıyorum ki bu özellik tam bayanlar içindir. Genellikle bayanlar başkalarına yardım etmeye ve onları anlamaya aşırı derecede isteklidirler ve bazen aileleri ve arkadaşları için kendilerini kurban edebilecek kadar cesurdurlar. Bu yüzden Network Marketing’de bayanlar inanılmaz derecede öneme sahiptir. Güçlü bayanlar çevrelerindeki herkese ve organizasyonlarına yardım etmekten çok hoşlanırlar. Network sürecinde bayanların nasıl destekleneceği, bilgiyi ve tecrübeyi nasıl elde edecekleri ve binlerce insanın hayatlarını nasıl değiştirebileceklerini onlara göstermeliyiz.

3- Bayanlar hedeflerini gerçekleştirmeyi ve fark edilmeyi severler. Bayanların kendileri için çalışması ve kendi bağımsızlıkları için ilk adımı atmaları onlar için bir fırsattır. Sadece maddi bağımsızlıktan bahsetmiyorum. Aynı zamanda amaçları için tam bir performans ve başarılarından dolayı fark edilmekten ve tanınmaktan bahsediyorum. Network Marketing’de bayanların çalışmaları ve başarıları her zaman fark edilir ve bilinir.

Bir bayana yaklaşırken ve onunla iletişim kurarken Network Marketing’in onların hayatları için nasıl bir değişim oluşturacağını ve bağımsızlıkları için neler yapabilecekleri üzerine odaklanmalıyız. Netice itibariyle işimizde neden bayanların daha çok yer aldığını anlayabilirsiniz.

Bugün işinizi daha çok bayana anlatmak için ve daha çok bayanı organizasyonunuza katmak için ne yapacaksınız?

Sizin Başarınıza,

Tags: , , , , , ,

Trackback from your site.

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

  • Telefon : +90 544 299 20 79
  • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM