Mega Holding, Mega Holdings, Neden Mega Holdings, Mega Holdings nedir?

Hybrid Ödeme Planı

Written by admin on April 7th, 2013. Posted in Uncategorized

Mega Holdings, Hybrid ödeme planı ile çalışmaktadır.

Hybrid ödeme planı, Network Marketing ödeme planları arasından en iyi olan ödeme planıdır. İyi bir şekilde uygulanırsa bu plana “İnsanlara Yardım Etme Programı” da denebilir. Bana kalırsa Hybrid ödeme planı, Network Marketing işini kuracaklar için en kolay plandır. Peki neden böyle düşünüyorum, bir bakalım…

Çıkarılan istatistiklere göre, ortalama bir girişimci 2,7 kişiye referans olabilir. Bu çok az gibi görünebilir. Fakat önemi çok büyüktür. Neden? Çünkü Hybrid metodunda sadece sağ ve sol kolunu oluşturup, yani iki kişiye referans olup, birini sağımıza birini solumuza yerleştirip bu işle alakalı bildiklerimizi SADECE bu iki kişiye öğretip, çok büyük bir Network Marketing organizasyonu oluşturabilirsiniz. Sizin referans olduğunuz kişiler için de durum aynıdır.

Sadece 2!

Hybrid metodunun diğer büyük bir avantajı da, 2 kişiden fazla kişiye de referans olabilirsiniz.

”Sadece 2 kişi referans olmanız gerekir demedin mi az önce sen? Nerden çıktı şimdi bu 2 den fazla kişi?” diye geçirebilirsiniz içinizden. Ama birinci cümlenin fiiline bakarsanız, zorunlu olmadığına, sadece isteğiniz dahilinde yapabileceğinizi, siz akıllı ve zeki serbest girişimciler çoktan anlamışsınızdır. Peki ben bu işin kökünü kazırım, iki kişiden nolur derseniz, daha fazla kişiye referans olup, referans olduğunuz ilk iki kişinin altına yerleştirebilirsiniz. Bu da takımınızın hacminin daha hızlı büyümesini ve işinizi daha heyecanlı yapmanızı sağlar. Ben bu hacim büyümesine tek şey diyebiliyorum: KATLAMA FAKTÖRÜ.

Diğer ödeme planlarında 5, 6 ya da 7 alt sıranızdan para kazanabilmeniz için, en az 5 kollu bir referans ağacı oluşturmanız, yani 5 ayrı takım oluşturmak zorundasınızdır. Şimdi Hybrid sistemini de hatırlatarak size bir soru sormak istiyorum. 5 kişinin takımını kurmak mı kolay yoksa 2 kişinin takımını kurmak mı? Bunu şu misalle de anlatabilriz;

Evlenip bir yuva kurmuş olsaydınız, 5 çocuğa mı daha iyi bakardınız, yoksa 2 çocuğa mı?

Bu kadar basit.

Etrafımda diğer Network Marketing planlarında, büyük paralar kazanabilmek için deli gibi çalışan arkadaşlarım var. Satış organizasyonu kurabilmek için tüm eforunu bu işe harcıyorlar. Ama ne kadar çabalarlarsa çabalasınlar, belirli bir alt sıraya kadar kar oranı alabiliyorlar. Şimdi gösteriş yapmak istemiyorum ama bir de bana bakın;

Ben tam tamına 10. hatta 10.000. alt sıramdan (alt kolumdan) işe ilk dahil ettiğim insanlardan ettiğim kar oranı ile aynı kar oranını elde ediyorum. Varın şimdi siz dediklerimi bir daha düşünün…

Hatta biraz ileri gidip, Hybrid metodunun Çok Katlı Pazarlama ticari sisteminin içinde olmaması gerektiğini söylüyorum. Çünkü Çok Katlı Pazarlama’da tüm planlar, belirli bir seviyeye kadar kar payı veriyor. (Genel olarak 5-10 seviye.) Fakat Hybrid sizin alt kollarınızın seviyesine göre kar payı vermez. Peki nerden verir bu kar payını?

Sizce?

Tabi ki toplam satıştan. Seviyen değil toplam satışın önemlidir. Hybrid’in bu harikulade özelliğinden dolayı onu Çok Katlı Pazarlamada’ki basit bir komisyon planından ibaret göremem.

Bunun yanı sıra Hybrid metoduyla çalışmış olanlar bilir, genellikle bir kolunuz önde gider. Bu bazen şikayet konusu olabiliyor fakat bu benim için mükemmel bir şey.

Neden?

”Çünkü bir kolumu hallettiysem geriye sadece bir kolum kalmıştır. Şimdi ona yoğunlaşma zamanı!” der kolları hemen sıvarım.

Son olarak hatırlatmak istediğim bir şey var. O da Hybrid metodunu kullanan şirketlerin dünyada, kişi bazında en yüksek karı veren şirketler olduğudur. Dünya’da Hybrid metodu ile çalışan şirketler arasında kişi başı en yüksek karı veren şirket ise zaten aşikar.

 

Hadi o zaman hep beraber en yüksek kara ortak olalım…

Sevgilerimle,
Rıdvan Dereli
Leader of MEGA HOLDİNGS

Tags: , , , , , , , ,

Trackback from your site.

Comments (2)

 • cevdet
  29 January 2014 at 08:50 |

  Merhaba Ridvan arkadasim ben cevdet, isvecte bir arkadasim ile yeni basladik mega isine, biz bu isi isvec diline cevirip buranin halkina önercegiz o yuzden senin gibi bir kac liderle konustum ve benim sorum bu is ne kadar zaman alir buyumek icin sizce?

  • admin
   Rıdvan
   30 January 2014 at 02:08 |

   Sadece Mega ile uğraşarak 6 aydan sonra istediğin kazançlara ulaşmanız mümkündür.

Leave a comment

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

 • Telefon : +90 544 299 20 79
 • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM