Etik Kurallar

1- Sözleşmelerimizde yer alan kurallarımızı titizlikle incelemenizi tavsiye eder, aşağıdaki maddelerin sözleşmelerimizde var olan düzenlemelere ek olarak tanzim edildiğini , ilgi ve bilgilerinize sunarız.

– Ön bilgilendirme formu

– Mesafeli satış sözleşmesi

– Satış temsilciliği sözleşmesi

2- Mega Grup Bilişim bir network marketing şirketidir, her hangi bir kazanç garantisi vermemektedir. Networkerin kazancı şahsının ve oluşturduğu satış ekibinin satış grafiği ile doğrudan orantılıdır.

3- Mega Grup Bilişim; Ürün ücreti olarak ödemiş olduğunuz bedel karşılığında, sözleşme kapsamındaki Ürün ve hizmeti teslim edip fatura keserek yükümlülüğünü yerine getirmiş olur.

4- Mega Grup Bilişim’ den ürün almış bir tüketicinin ( Networkerin ) size çalışmadan kazanç sağlayacağını, sizin yerinize çalışacağını hatta sizin için grup oluşturacağını söylerse lütfen derhal bize bildirin ve karşınızdaki insanın bir dolandırıcı olduğunu bilerek hareket edin.

5- Mega Grup Bilişim’ in iki ayrı Ürün seçeneği vardır; A. 1 yıllık web sitesi ve hizmet sağlayıcılığı. B.3 yıllık web sitesi ve hizmet sağlayıcılığı. İster bir, ister Üç yıllık hizmet sözleşmesi olsun, birinci sınıf hizmet sunmaktan başka hiç bir hedefimiz olmadığı gibi hiç bir tüketiciye şu ürünümüzü alın demiyoruz. Tercih hakkı sadece tüketiciye aittir ve O hangisini isterse onu alır. Tüketiciye dayatma yapmak suçtur ve yasaktır.

6- Ürün bedeli ödemesini banka yoluyla yapmanızı, elden yapılan ödemelerin sorumluluğunu üstlenemeyeceğimizi bilmenizi önemle rica ederiz. Banka hesap numaralarımıza yapılan Ürün bedeli ödemesinden ve havale bildirim formunun gönderilmesinden sonra en geç 3 iş günü içerisinde ürününüzü size ulaştırmayı taahhüt ediyoruz.

7- Yapılan satışların Ürün bedelleri şirketin resmi hesabına tüketici tarafından yatırılır. Referans olunan satışlara ait Ürün bedelini tüketiciden elden tahsil etmek yasaktır ve suçtur.

8- Ürün bedeli tahsil edildikten sonra tüketicinin bilinçli ve eğitimli bir Ürün kullanıcısı olması için talep ettiği destekleri referansı olan satış ekibinin sağlaması şirketimizin vazgeçilmez kuralıdır.

9- Yeni ürün alan müşterimiz ürününü eksiksiz teslim aldığını kullanabilmek için ihtiyaç duyduğu tasarım ve kullanım eğitiminin tamamlandığını hiç bir şikayetinin olmadığını belirten mailini şirketimize ulaştırdığında, referansın hak ettiği komisyon ödenir.

10- Bunların dışında size herhangi bir şey söylenirse lütfen info@megagrupbilisim.com adresine mail göndererek bizi bilgilendiriniz.

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

  • Telefon : +90 544 299 20 79
  • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM