Mega Holding, Mega Holdings, Neden Mega Holdings, Mega Holdings nedir?, Rıdvan Dereli, İnternet ve ag pazarlama uzmanı

Özdisiplin nasıl kazanılır?

Written by admin on February 27th, 2017. Posted in Uncategorized

Disiplinsiz networker, paten yapan bir ahtapota benzer. Bol bol hareket vardır, ama ileri mi, geri mi, yoksa yana doğru mu gideceği hiç belli olmaz. Bir networkersan ve çok çalışmana rağmen çok az somut sonuç elde ediyorsan, öz disiplinden yoksun olabilirsin.

ozdisiplin-ridvandereli-selfdicipline

Deger Kazandıracak Seçimler

Written by admin on November 7th, 2016. Posted in Uncategorized

Yetenekleri arttırmak

Bir iş teklifi aldığınıza ya da bir fırsatla karşılaştığınız ilk bir iki saat içinde inanılmaz bir heyecan duyarsınız. Üçüncü ve dördüncü saatler içerisinde; iç sesinizle konuşmaya başlarsınız ve iç sesiniz sizin heyacanınızı söndürmeye başlar. Çünkü sizin iç sesiniz sizi çok iyi tanır!

Dinlemek ve Anlamak

Written by admin on April 15th, 2016. Posted in Uncategorized

Dostlar bu zamana kadar empatiyle alakalı şeyler üzerine konuştuk. Hatta bunun üzerine eğitimlerde verdiniz. Özellikle 1-1 görüşme yaptığınız zaman da eğer uygularsanız daha fazla etkinizin arttığını sizlerde göreceksiniz. Bir çoğu destekçilerim tarafından bana uygulanmış ve başarı ile sonuçlanmıştır. Bende uygulamaya daha fazla özen göstereceğim. Dinlemek ve anlamak üzerine kısa yazıyı sizlerle paylaşıyorum.

Girişimcilerin hayali

Written by admin on February 10th, 2016. Posted in Uncategorized

Belirsizliklerle dolu bir dünyada, birçoğumuz okula git-çalış-emekli ol modeline bir alternatif arıyoruz. Ailesine, arkadaşlarına, dinlenmeye ve hobilerine ayıracağı zamanı bir kurumsal patronun isteklerini uğruna feda etmeye boyun eğen insanların sayısı gün geçtikçe azalıyor. Hem kadınlar hem de erkekler, yaşamdaki en iyi güvencenin kendi kendine yeterlilik olduğunu anlamaya başlıyor.

Girişimciliğe Giriş

Written by admin on September 19th, 2015. Posted in Uncategorized

Bana 20 yaşına kadar hiç bir akıl vermemiş, yol göstermemiş akrabalarım, dostlarım, arkadaşlarım; bu işe girince bana boş işlerle uğraşma demeye başladılar. Hayallerimi anlattım, yapamazsın dediler. Değer verdiklerimi, istediklerimi, hayallerimi umursamadılar bile. Sonra geldiler bana yapamazsın, oku(!) dediler.

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

  • Telefon : +90 544 299 20 79
  • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM