Ağ Pazarlama ve Mega Holdings

Ağ Pazarlama, basit anlamda etkileşime geçebileceğimiz tüm insanlardan oluşan ağ anlamına gelmektedir. Pazarlama stratejisi olarak kullanılmaya başladığında ise biz bu sisteme Network Marketing diyoruz.

Mega Holdings, sertifikalı bir Network Marketing şirketidir.

21.yy’ın ticaret sistemi olarak görülen Network Marketing, gün geçtikçe büyümekte ve dikkatleri üzerine çekmektedir. Kişinin tamamen kendi emeği ile doğru orantılı gelir sağlayan bu ticaret sistemi, tüm katılımcılarına eşit fırsat sunması, başlamak için bilgi ve deneyim gerektirmemesi ve çalışma saatlerinin kişinin kendisi tarafından belirlenmesi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

Network Marketing’de esas olan tüketiciler sayesinde şirketin geniş kitlelere ulaşmasıdır.Tüketiciler memnun kaldıkları bir ürünü herkese anlatmak ister ve dünyadaki hiçbir reklam çalışmasında anlatılamayacağı kadar etkili anlatır.

Network Marketing sisteminde etkileşime geçebileceğimiz kişiler kimlerdir?

Tanıdığımız Kişiler; Ailemiz, çevremizdeki dostlarımız, arkadaşlarımız , esnaf , tanıdığımız herkesle network pazarlama işleminde etkileşime geçebiliriz.

İş Çevremiz; İş çevresinde konuştuğumuz, selamlaştığımız kişilerle etkileşime geçebiliriz.

Sosyal Medya Üzerinden Tanıdığımız Kişiler; Sadece sosyal medya üzerinden görüştüğümüz kişilerle etkileşime geçebiliriz.

Tanımadığımız Kişiler; Daha önce hiç karşılaşmadığımız, sohpet etmediğimiz, tanımadığımız kişilerle de etkileşime geçebiliriz.

Kısacası istediğimiz herkesle Network Marketing alanında etkileşime geçebiliriz.

Neden Network Marketing?

Klasik ticaret anlayışında , büyük şirketlerde sadece şirket sahipleri , Ceo’lar ve üst düzey yöneticiler kazanırken, network marketingde bu işe çaba gösteren, emek veren herkes kazanır.

Network Marketing, tavsiye mantığına dayalı bir sistemdir. Yani siz ürünü alır, kullanır ve memnun kalırsanız doğal olarak bunu çevrenizdekilere tavsiye edersiniz. Araştırmalara göre bu tavsiyenin, bir satıcı tarafından yapılan sunumdan çok daha fazla sonuç verdiği tespit edilmiştir. Bunun için çokta araştırmaya gerek yok. Kendimize bunu sorsak, bizde ürünü kullanan güvenilir bir tanıdığımızın tavsiyesine daha çok itimat ederiz. Ayrıca bu sebeptendir ki bu sektördeki firmalar ürünlerini kaliteli bir şekilde üretmeleri şarttır.

Network Marketing İşine Nereden Başlamalıyım?

Network Marketing işinde hem para kazanmak , hemde etkileşime geçebileceğiniz kişilere tavsiye etmek açısından öncelikle doğru şirket olduğuna , kazandıracağına emin olduğunuz bir network şirketinden başlamalısınız.Ürünlerin ve kazançların garantili olduğuna emin olmanız için Network Marketing şirketinde bulunması gereken unsurlar vardır. Bu unsurlara ve açıklamalara göre Mega Holdings şirketi Network Marketing sektörünün büyüyen yüzüdür.
Saygılarımla,
Rıdvan DERELİ
Mega Leader of Mega Holdings

Comments (2)

  • 21 July 2016 at 14:49 |

    merhaba… yazılarınızı ciddi anlamda takip ediyorum. Başarılı ve bilgi dolu içerikler paylaşıyorsunuz. Emeğinize sağlık…

Leave a comment

Sosyal Bookmarks

Twitter

Geleceği görebilen kişi vizyoner kişidir.

Contact

  • Telefon : +90 544 299 20 79
  • Email : info[at]ridvandereli.com
İLETİŞİM